magnetický motor

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

Odpovědět
Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Re: Taky je vidím

Příspěvek od spaceball »

jeff píše:nikam neutekly!
Omlouvám se, chyba byla mezi mou židlí a klávesnicí ;)


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: spacebal

Příspěvek od Iv »

lajos píše:Jsem natáhl ty dvě videa pokusy ale při otvírání složky kam jsem je uložil, windows v zájmu ochrany počítače mi zavře prohlížeč? ještě někdo, něco podobného?
Taky to nejde otevřít ! Máme asi starší kafemlejnky nebo co!
Prosím žádný Download,pak ¨se to rozhasí a budu na tom trávit celý den.Vždy to tadyod ostatních jelo,mám Win98SE(neoficiálně upgrade) a nemíním ještě přecházet,měl jsem XP i Vistu a šli rychle do koše,není všechno nové dobré,čekám na Win7 a nebo tam hodím Linux(Ubuntu)
Naposledy upravil(a) Iv dne sob 09 kvě 2009 11:51, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Příspěvek od spaceball »

Před chvílí jsem dělal kontrolu - IE se sekne těsně před koncem (asi 8
procent před koncem) a Mozilla stahuje v pořádku. IE není zrovna dobrý
prohlížeč a je hodně důvodů proč jej nepoužívat. Zde je download pro
Firefox Mozilla (pro WinXP)
http://download.mozilla.org/?product=fi ... in&lang=cs
Iv píše:mám Win98SE(neoficiálně upgrade) a nemíním ještě přecházet,měl jsem XP i Vistu a šli rychle do koše,není všechno nové dobré,čekám na Win7 a nebo tam hodím Linux(Ubuntu)
Nevím jak se chová 98SE (je to už strašně dávno...) při stahování větších souborů, ale pokud nebude možné stáhnout, provedu komprimaci do ZIPu. Jinak vzhledem ke své profesi používám LINUX a XP Professional. Vista RC jsem okamžitě poslal do věčných lovišť a WIN7 s EN lokalizací chodí bezvadně (chybou na kráse jsou ovladače z Vista) a rychle startuje oproti všem zmíněným.


Pokus 1 a 2 v Zip (11.3 MB)
Uložit

To je vše co můžu v danou chvíli udělat, loučím se a přeji příjemný víkend. Spaceball


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Otevřel jsem to až v Ubundu ve Win mi to nešlo ani přes Firefox.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Spaceball

Příspěvek od Iv »

Dík,výborně se to stáhlo a jelo jak čert.Děkuju.
Vyjádření k videu: Ten první snímek je nejlepší,jde tam vidět to zrychlení do určitého kmitočtu a to zrychlení je aktivní.Opravdu tady cesta bude,asi by stačilo impulsem třeba i přes elektromagnet narušit v určitém okamžiku,tj. těsněpřed vrcholem maxima rezonance-je to jen můj pohled,ale vypadá to velmi slibně.Možná by stálo za to,nahradit jeden z magnetů elektromagnetem o stejné intenzitě mag,toku a napájet ho přes pulsní časovač(NE555)kde sedá seřítit vše potřebné.
P.S To zrychlení je tam evidentní a o nějaké fotomontáži myslím není řeč,když někdo něco dělá,proč by sám sebe oblboval,těch pesimistických blábolů dole si nevšímej a jdi svou cestou.
Naposledy upravil(a) Iv dne sob 09 kvě 2009 18:58, celkem upraveno 1 x.


Karban

Příspěvek od Karban »

gromit píše:impresivní - konečně po delší době něco konkrétního.
:good:
Co je na tom impresivního?


Karban

Re: Pro Spaceball

Příspěvek od Karban »

Iv píše:... první snímek je nejlepší,jde tam vidět to zrychlení do určitého kmitočtu a to zrychlení je aktivní.Opravdu tady cesta bude,asi by stačilo impulsem třeba i přes elektromagnet narušit v určitém okamžiku,tj. těsněpřed vrcholem maxima rezonance-je to jen můj pohled,ale vypadá to velmi slibně.
Je tam vidět hlavně ta montáž videa - hlavně 9. a 13. vteřina.

Zrychlení se samozřejmě nekoná - nemá proč.

Tudy cesta nevede, leda bys do toho opravdu ten elektromagnet zapojil - to pak jsi na správné cestě k elektromotoru a pak to s tebou bude vypadat slibně...

8)


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Příspěvek od spaceball »

Karban píše:Je tam vidět hlavně ta montáž videa - hlavně 9. a 13. vteřina.
No jasně, můžu zaslat na vyžádání komprimovaný files AVI (origoš z videokamery) tam by bylo asi těžké se pokusit o fotomontáž že?


Protokol nebo info AVI.
Obrázek

Karban píše:Zrychlení se samozřejmě nekoná - nemá proč.
Doporučuji lepší přehravač nebo zvětšit stránkový soubor PC. Pak video nebude škubat a budete moci spatřit zrychlování a brždění (kmitání ve dvou osách se přemění na rotační pohyb a naopak - dyť to není perpeetum mobile, kdejaké pí****** z YouTube věříte a tady je pouhý pokus o sladění frekvence a otáček jako v MEGu, kde v harmonii musí být jeho elektrické složky) :lol: :lol: :lol: však nic ve zlém jen se musím smát, že Sobousovo perpeetum mobile (jasný adept na Nobelovku) jste nechal bez povšimnutí :eclap: Navíc tohleto je replikovatelné (sladit hmotnost a tvar vřeténka vůči běžným magnetkům) a co je důležité, chování je naprosto totožné s paralelním rezonančním obvodem, jen v mechanické podobě to vypadá trochu exoticky. ;)

Karban píše:Tudy cesta nevede, leda bys do toho opravdu ten elektromagnet zapojil - to pak jsi na správné cestě k elektromotoru a pak to s tebou bude vypadat slibně...
Děkuji za správné nasměrování. :good: Když už nic konstruktivního, pobavil jste mne. :lol: Elektromotor dokonce umím i navinout ale když jinak nedáte... :lol:

Iv píše:Možná by stálo za to,nahradit jeden z magnetů elektromagnetem o stejné intenzitě mag,toku a napájet ho přes pulsní časovač(NE555)kde sedá seřítit vše potřebné.
Děkuji za námět. Kdysi jsem zkoušel pomocí mult. ze starých zásob (D100D - myslím že u nás prodávaný pod MH7400 nebo tak nějak) s optočlenem ale nedocílil jsem rozkmitání. Po pár otáčkách to zdechlo
;) Tohle to asi za zdokonalování nestojí ale k pochopení funkce a následné výrobě něčeho podobného ve stejném duchu - tam bych asi směřoval či zdokonaloval viz náčrtek 3D z předešlé strany. Všechno je relativní a nemusí zrovna kmitat vřeténko, může to být podložka ale výsledek byl obdobný. Jakýkoliv jiný zásah se projevil negativně, jak měřák v kvantovce. ;) Možná by stálo za malý pokus s využitím časovačem 555 nenahrazovat magnet, ale tangenciálně v rovině otáček ve správný moment přitáhnout či odpudit jedno z ramének. Místa je tam dost protože kulaté magnetky v nepravidelném rozmístění jsou součástí celého zařízení se svým polem navzájem se ovlivňujícím (s více magnety se to "uzavřelo" a ztratilo na síle). Každopádně by bylo zajímavé porovnání energie dodané a vyrobené. Děkuji za konstruktivní připomínku a přeji příjemný večer. Spaceball


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gromit »

Karban píše:
gromit píše:impresivní - konečně po delší době něco konkrétního.
:good:
Co je na tom impresivního?
nekecá, dělá ;)


(nečekal jsem, že můj 300. příspěvek bude takhle přínosný...)


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Karban

Příspěvek od Karban »

gromit píše:
Karban píše:Co je na tom impresivního?
nekecá, dělá ;)


(nečekal jsem, že můj 300. příspěvek bude takhle přínosný...)
...dělá.

Dělá si prdel.

Taky přínos, někdo se aspoň baví...

8)
--------

Karban
Zasloužilý člen
Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 700

Nečekal jsem, že můj 700. příspěvek bude na téma zábavná činnost...

:lol:


Karban

Příspěvek od Karban »

spaceball píše:No jasně, můžu zaslat na vyžádání komprimovaný files AVI (origoš z videokamery) tam by bylo asi těžké se pokusit o fotomontáž že?
Je problém jakákoli konverze formátů?
Není.

Video nebudiž ničeho důkazem.

Snad konfrontace, že....?

8)

...


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Příspěvek od spaceball »

Karban píše:Je problém jakákoli konverze formátů?
Není.
Video nebudiž ničeho důkazem.
Snad konfrontace, že....?
Že by posun od blbých keců ke slušné komunikaci? :o :D Jsem potěšen.
Konverze je možná zpět do AVI, ale to by záznam vypadal opravdu jak z
YouTube (degradace pixelů vám asi nic neříká). Konfrontace není
problém a sám můžete replikovat, nic vám v tom nebrání :good:
Apropó, jak jsem již v začátku vzpoměl, není to můj vynález ale
prodávají to v Mexicu jako dětskou hračku a ta robátka ani nevědí s čím
si hrají :cry:
pochopitelně, není to nic světoborného ani výjmečného v tom nic
nespatřuji, ale každého fyzika zaujme ta výměna energií dáli se to tak
říci, protože bez magnetků a na skle pouhou setrvačností se to točí
podstatně déle. Bohužel v Mexicu je tá chřipka a asi by jste měl problém
(nebo možná ne :lol: ). Domů bych si vás asi nepustil ale všiml jsem si,
že se zde pořádají srazy a sedmivteřinové vystoupení u dobrého piva by
s kapesní skládačkou nebyl problém. Teď jsem se pobavil na váš účet já
s mou cifrou příspěvku a nenechte se zmást datumem registrace.

To Iv: Nemusíte mít obavy, bláboly jiných mi nevadí, alespoň se něco děje když už nic k věci není 8)


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

spaceball píše:
Karban píše:Video nebudiž ničeho důkazem.
Že by posun od blbých keců ke slušné komunikaci? :o :D Jsem potěšen.
spaceball, z Karbana si nic nedělej, je to takovej náš mrzout :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

No jsem to stáhl, otevřel se mi WM player a sdělil ukončení a odesílání chyby a pak mi to přehrál a viděl jsem to-fakt hezké, na jednoduchost pokusu bylo opravdu pěkné.
Karban-700-tý příspěvek? to seš fakt dobrej, já tady občas taky blábolím, ale tolik? To se budu muset zlepšit.
Vem si své pazourky magnety a vrať se do svých osmy let, budem tě vítat.
Se na tebe těšíme


Uživatelský avatar
spaceball
Zasloužilý člen
Příspěvky: 614
Registrován: úte 05 kvě 2009 20:25
Bydliště: 48°15'N 16°22'E

Příspěvek od spaceball »

To Palo

Ale ja jsem se nad příspěvkem pana kolegy bavil, opravdu. :lol: Myslim si, že jsem zde nic nedal co by odporovalo zákonům fyziky a netradiční způsoby hledání energie je snad předmětem tohoto fóra. Zda-li z toho půjde vytáhnout něco uzitečného, nevím, ale každopádně je to vodítko pro další práci. Chtěl bych poprosit vážené čtenáře o pomoc při hledání podobného videa jaké jsem si nechal natočil já. Je to sice několik let ale snad by mohlo na netu být. Je to z dětské hračky prodávané v Mexicu, takže klíčová slova by mohla být Toys a Mexico. Děkuji všem. Spaceball


Spaceball Obrázek
_________________
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. Jsou to nečistoty ve vzduchu a vodě, které za to mohou. G. W. Bush
Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“