OMBE nebo BNB

Praktické informace...

Moderátor: sao

sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

OMBE nebo BNB

Příspěvek od sao »

Tímto to teda trošičku spouštím , ale jenom trošičku , protože je potřeba o tom ještě hodně podumat i když v tom mám celkem jasno .

Jen počkej (zajíci )až začnu vlákno „“ Energie otevření středu „“ , tam budeš Iv ve Svém živlu a můžeme polemizovat -- a to Teprve Bude Sranda , však dobře víš , co jsem Ti všechno o tom napovídal , tak už se moc těším , až to rozjedeme .
Těšíš se ? :smoke:


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Zaslal Iv

Příspěvek od sao »

Autor Zpráva
Iv
Rádce


Založen: 7.10.2006
Příspěvky: 541
: 198
Bydliště: Morava
Zaslal: čt 19 červen 2008 20:25 Předmět: Pro Sao

--------------------------------------------------------------------------------

Víš dobře,že na tom teď děláme s Novákem,spíše já teď momentálně pomáhám teorizováním z časových důvodů.Ale nesouhlasím s názvem "Energie otevření středu". Já tomu říkám "Brána nulového bodu" (BNB ) a byl jsem u toho spíš,hahaha.
_________________
Iv

Já už jsem to dřív zkoušel nazývat všelijak , ale ještě mě nic , co by to vystihovalo nenapadlo .
Třeba jsem tomu dal název -- Energie nulového bodu
nebo Otevření brány energie středu
nebo třeba Otevření m brány energie středu --
ale asi nejlíp to vystihuje Otevření magnetické brány energie . OMBE
Naposledy upravil(a) sao dne čtv 19 čer 2008 22:46, celkem upraveno 1 x.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

ty středu

Příspěvek od lajos »

směr je jasný ale nekopl tě někdo pod koleno??

Čoveče ne -- , ale včera jsem se strašně praštil do Brňavky :devil:
Jsem včera asi vystihl tvůj příspěvek bez červeného dodatku a kóokal jsem na to co to má byt? Dnes jsem to pochopil.

Všeliké kvaltování , toliko pro hovada dobré jest -- To říkávál Švejk -- né já Lájo – neé-é – já né-é - to všechno Šveéjk :ewhistle:
Naposledy upravil(a) lajos dne pát 20 čer 2008 6:31, celkem upraveno 1 x.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Jen tak pro začátek

Příspěvek od sao »

Takže pánové , zkuste si vzít dva magnety tak , aby se odpuzovali a tlačte je zlehka proti sobě , přičemž v levé ruce ho držte pevně a pravou rukou pohybujte opatrně do všech stran a představte si to magnetické pole .
Poté to samé udělejte se zavřenýma očima .

A prosím nespěchejte -- pěkně v klídku a pohodě , protože jenom tak to budete vidět trojrozměrně .

Já v tom napřed cítil jehlan , ale když jsem se nad tím zamyslel , tak jsem cítil tvar Pyramidy .
Nemůžu přesně říct , zda je tříhranná a nebo čtyřhranná , ale má to hrany .

Když to samé zkusíte druhou rukou , tak to bude samo sebou obráceně - takže se mě vlastně vytvářejí dvě magnetické Pyramidy proti sobě .

Když k tomu připojíte svou fantazii a filmy - Hvězdná Brána , Stroj Času a jiné podobné , protože autoři scénářů si je jenom tak mirnix tyrnyx nevycucali z prstu , tak máte hodně dlouho o čem přemýšlet .

( Mimo zápis : V každém případě a ať si Lájoš říká co chce , tak Vám to v levé , potažmo pravé ruce naznačí přesně magnetický střed , notabene - Lájo - bych si trochu pročet magnetické zrcadlení ) :ewhistle:


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

magnety

Příspěvek od jeff »

Tak Ti nevím Sao, mám ty děti umýt, nebo mám udělat nový, mám feritové anizortopní kulaté magnety průměru 27mm, remanenece 350mT a ať s nima proti sobě pohybuju jakkoliv, jisté prostorové těleso to připomíná, ale spíš polokouli, nebo v lepším případě komolý kužel. Silové zlomy, které by měly připomínat hrany tam nějak necítím a špičku taky ne.

Jeff


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

magnety v ruce

Příspěvek od martin11 »

..Sao zdravim.....dneska ráno jsem psal ...a zdravil Tě ...v mag.motorech....bylo to na tema...že jsem hloupej na matematiku...a jak jsem šel na konstrukci motoru....několik měsíců....skoro celou zimu 2 magnety v ruce....potvrzuji tvoji teorii že takhle se dá..??...magnet pochpit...ale teď jsi mě dost zarazil....fakt jsem nenarazil na žádné hrany....jako Jeff...spíše kulová nabo kuželová plocha....za předpokladu že s magnety vuči sobě nepootáčím....pak tam nějaké schody jsou...ale to je tím ,že to pole " snad pusobí jen jedním směrem...problem pyramidy a magnetu jsem tu nahodil asi před měsícem....bohužel teď nemám na nic čas...ale v plánu to je....tak...jaké kdo má dojmy z magnetů v ruce..?????....pište všichni sem.....martin11 :lol:


Chtěl jsem tam napsat kuželovitý tvar , ale raději jsem tam napsal jehlan , aby jste si ho tam představili a neodvádělo Vás to od Pyramidového tvaru .

Já tam taky ze začátku cítil kužel - jak vidle , jenomže jak jsem si s tím hrál dýl , tak se mě to začalo najednou zadrhávat a já špekuloval , co je to za tvar .
Já těch magnetů mám celkem dost a tak si s nima každou chvilku hraju a protože je mám i v autě , tak když si vzpomenu , tak laboruju .
Nebojte , nemám to vsugerované a nebo že bych chtěl někam zavádět -- ani náhodou , na to su soudnej dost , ale asi jenom sao je takovej trotl a cítí tam něco jiného – no - nevadí .


... věřím, že se " TO " povede ......
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: magnety v ruce

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne sob 18 říj 2008 15:00, celkem upraveno 1 x.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

tvar magnetického pole

Příspěvek od martin11 »

...znova jsem se zaměřil s magnetem v ruce ...a zavřenejma očima....co to vlastně dělá....je to zajímavý...nikdy jsem to před tím nepozoroval...ale na různých místech...jsem měl růrný pocity....v domě byl jiný ...pod stromem...hrušeň....jiný nemám....také jinak a ve volném prostoru také....tak nevím....ve stejné době...teplota vzduc cca24 večer 21 - 22 hod...asi si to začnu psát nějaký deníček.....třeba jestli Měsíc nemá vliv.....a vždy se stejným magnetem...dvojicí magnetu...zkoušel někdo také změnit místo pokusů....docela by mě zajímalo jak by se to chovalo ve Faradejově kleci.....ale to zkusím až na podzim....bude voliera na slepičky....budu mít 3.....není nad vlastní bio vajíčka....ale to už jsme jinde....hezkej den a pozrav SAOvi martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

co hledáte je asi toto

Příspěvek od 1220 »

viz obr. Ale pozor ,je to další ukázka toho, jak vše souvisí. V Lyricusu tomu říkají Navigátor jednoty
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

TR 500

Příspěvek od sao »

Že by Ti Kadlíku rostly Tvůrčí křídla kosmických sil a že by jsi chtěl působit na naši matičku Zemi přímo silou neomezenou ? :smoke:
Todlencto chodí dost dobře Kadlíku , můžeš to prubnout
:ewhistle:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) sao dne sob 28 čer 2008 8:52, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: co hledáte je asi toto

Příspěvek od martinq »

Karel m píše:viz obr. Ale pozor ,je to další ukázka toho, jak vše souvisí. V Lyricusu tomu říkají Navigátor jednoty

Kod
http://www.crystalinks.com/merkaba.html

Kod
http://www.cestydusi.cz/view.php?nazevc ... 2007120044
Kod
http://www.bofi.cz/duchovno/merkaba.htm

Trošku jsem tomu dal rychlost


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: TR 500

Příspěvek od 1220 »

sao píše:Že by Ti Kadlíku rostly Tvůrčí křídla kosmických sil a že by jsi chtěl působit na naši matičku Zemi přímo silou neomezenou ? :smoke:
Todlencto chodí dost dobře Kadlíku , můžeš to probnout
:ewhistle:
dík za optimismus, možná, ale už mám po sezoně ,holt uvidíme .
Asi to tak osobní, jak se zdá bys dumati mohl ,ani býti nemůž
ten merkab tam je to .

:bye:
K.

Och Ty starý , tisícročný kmete
vous až k zemi visící na tváři Tvé vrásčité
Vím co tam , --- a snad i druzí tuší sílu tu nezměrnou .
Snad bude to vyslyšeno a vstřebáno , neb jen tak cíl svůj možno zříti v tomto smutném světě.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Abychom se nemuseli knytlovati

Příspěvek od 1220 »

Přenesl jsem z Lyricusu Rozpravu 3
Jako čtení na neděli by to nemělo vadit, leč běda Pdf creator nemám po ruce. Dávám to nepozměněné podle pokynů Lyricusu, protože jenom tak se to smí. Pokud by to mělo být jakýmkoliv způsobem pozměněno, věřím, že případný zájemce si dokáže najít originál, kde je navíc hudba.
Pokud by kdokoliv tu hudbu sem přidal a tím to obohatil /+ PDF/ věřím, že mu to Sao tady nechá,tak jako moje tím pádem může smazat.
Berte to prosím jako pokus ;) Opona byla dávno roztržena , co za ní bylo nabývá tvar.
:epray: :ewhistle: :color: Kadlík měniti -- barvy , --- Kadlík přímo duhový


Nemůžu se ubránit , ale psal to jeden a ten sám člověk , který si hrál na dva a to mě trochu znervózňuje.

Však mnohé tam , co dá se k dobrému , ač hrát si na něco , byť i slovně co nepřísluší nám , dost nedobré -- zdá se mi býti .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pohled na forum

Příspěvek od laik »

Zdravím
Nevím jestli to patří zrovna sem.....
Mnohým vám co tu ste dlouho to možná ani nepříjde,ale četli ste někdy nějaký vlákna ted tady od začátku....mě tak připadne že se to od fyziky dostává postupně k něčemu jako ...metafyzice.....to nemyslím nějak ironicky, podle mě je to ten správnej směr ...Snad dospívání člověka,snad evoluce myšlení,snad...no kdo ví, tak si odpoví......jen to opět nepos.....


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: pohled na forum

Příspěvek od la »

laik píše:Zdravím
Nevím jestli to patří zrovna sem.....
Mnohým vám co tu ste dlouho to možná ani nepříjde,ale četli ste někdy nějaký vlákna ted tady od začátku....mě tak připadne že se to od fyziky dostává postupně k něčemu jako ...metafyzice.....to nemyslím nějak ironicky, podle mě je to ten správnej směr ...Snad dospívání člověka,snad evoluce myšlení,snad...no kdo ví, tak si odpoví......jen to opět nepos.....
Ani ne ,jen k některým méně známým, hůře manuálně prokazatelným a proto asi i s radostí opomíjeným jevům.


Odpovědět

Zpět na „Sao“