Diskuze k Info/Inspirace

Moderátor: Pego

Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Diskuze k Info/Inspirace

Příspěvek od martin11 »

k: Hector - dimenze
...mám obavu,že zde jsou spojeny dva neslučitelné fenomény.... světlo...jako stav hmoty a " ježíšovská síla " na straně druhé.
...o světle a jeho vlastnostech není !!! pochyb.... nějak tomu nerozumím....ale nebudu polemizovat, protože mě to nepřináleží...hezký den martin11 :lol:
ja tomu taky zatim naplno nerozumim - je to na hlubsi zamysleni... proto sem to taky prelozil. Hector-a treba cist s mysli bezici ve 3 fazich a to jeste RV-ovanou (rotoverter)


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

mám obavu ještě více...

Příspěvek od martin11 »

....doplněk předcházejícího příspěvku...
mám krásnou knížku...Encyklpedie bohů.... je jich tam popsáno asi 400...včetně Ježíše... při listování knihou v tom mám zmatek...kterej je ten správnej.....je mi líto....ale můj ...hledám vhodné slovo....idol....je to světlo....a každý si ho...to světlo ...může nazvat podle svého....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Martine

Příspěvek od 1220 »

:epray: bez světla i jenom fyzikálně vzatého není život , co když by měli pravdu ? Odmysli si veškeré světlo, na encyklopedii neuvidíš, a za chvíli bude taková zima, že přežít nepůjde . Přeju hezký den.
K.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

souhlasím

Příspěvek od martin11 »

...bez světla není život....ale tady mluvíme o světle jako o základu ...nebo podstatě hmoty...versus.....nějaké božstvo....a to je z mého pohledu neslučitelné....pokud to božstvo není přímo tím světlem....martin11


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Každý má svého boha v sobě


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

Aquarius1 píše:Každý má svého boha v sobě
A ten můj je pěkně hnusnej, pořád mě do všeho kecá. :jump: :laugh: :bye: :pivko:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Odpovědět

Zpět na „Uspora benzinu aneb 20-ti lety francouz“