Elektrický motor s OU efektom, KIT predaj

Úspěšně replikované otevřené projekty...

Moderátor: sano

1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak ani nevím

Příspěvek od 1220 »

potichu si dělám repliku jednoho Kopeckého výplodu , poradí mi někdo co mám říkat v případě, že to půjde ? Mám 100 + 1 chuť to sdělit jenom osobám se kterými něco sdílím. Těm ale řeknu jak to dopadno, i když nebudu úspěšný. Proč by se to měl dozvědět ten koho neznám to mi fakt není jasný.
K.


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

100+1

Příspěvek od gromit »

SZ - jen tak se nenápadně hlásím...


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Tak ani nevím

Příspěvek od poota »

Asi sám nejlíp víš, koho je vhodné potěšit zmínkou o úspěchu. A taky je jasné, jak bude reagovat v případě neúspěchu. Pro ty všechny ostatní je zcela typické, že by reagovali v obou případech přesně opačně, takže těm raději nic, ať tonou a případně i utonou v nejistotě - poota


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

tak ani nevím....

Příspěvek od jeff »

Ale jo, asi už vím, zalezu si do přeplněnýho regálu, ty věci z něj vyhrabu a znova to vyzkouším. Jak si tak pamatuju, tak s rezonancí v závislosti na frekvenci napětí na cívce i kondu nádherně vylezlo a spolu s ním i indukce, až jsem se bál, že se to rozskočí, teda když to stálo. Když jsem ten motor roztočil a následně zatížil, tak nic moc síla, snadno vypadnul z nadrezonančních i rezonančních otáček, pak zpomalil na nějaké harmonické, nebo se zastavil docela. Jak říkám, nejlepší byl ten první s těma dvouma Adamsovejma cívkama, ten ani Kopecký nepopisuje a běhal nejlíp. Minimální proud, krouťák asi jako s velkými U jádry, navíc sám po přibrzdění akceleroval. Princip stejný, jen jiná konstrukce. Tak se Karlíku snaž, ať Ti to pořádně běhá!

Jeff


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel m

Příspěvek od jeff »

berky píše:Pro pana Kopeckého jsem před tak pěti lety vyráběl jedno zařízení. Nabídl jsem mu to asi desetkrát levnějí než měl nabídky on. Bylo to jen za materiál. Práci jsem nepočítal a čekal jsem něco jako spolupráci. Dodnes ani koruna a minimální informace o výsledcích. Peníze vem čert, ale ten přístup mě nas...
Jestli chceš, napiš o co jde. Znám pár replikantů těch zářízení a nikomu (fakt nikomu) to nedalo víc než 100%.
Kdo by to řek? Jestliže z toho dostali 100%, tak to vlastně muselo být víc, třeba jen nepatrně, ale víc. Co jsi pro pana Kopeckého vytvářel, pokud to není tajné? Má to zařízení zveřejněné v jeho Web parku? Napiš nám o tom něco, dík!

Jeff


Návštěvník

Re: Tak ani nevím

Příspěvek od Návštěvník »

Karel m píše:potichu si dělám repliku jednoho Kopeckého výplodu , poradí mi někdo co mám říkat v případě, že to půjde ? Mám 100 + 1 chuť to sdělit jenom osobám se kterými něco sdílím. Těm ale řeknu jak to dopadno, i když nebudu úspěšný. Proč by se to měl dozvědět ten koho neznám to mi fakt není jasný.
K.
Když to řekneš všem, tak si od tebe pak nikdo nekoupí plánky. Není nad úpřimnost.
P.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Keppe motor fórum

Příspěvek od sano »



Karban

Příspěvek od Karban »

berky píše:hmmm, napsal jsem to blbě. Spíš se pohybovali s účinností okolo 70%. Ani se k těm 100% nepřiblížili.
Nevím, zda můžu zveřejňovat detaily, ale v podstatě se jednalo o upravený Clemův motor.
- a proto je nejlepší používat zařízení, kde je účinnost ještě vyšší, třeba 90%....

A hlavně jsou dostupná velmi snadno.


8)


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Keepe motor nový manuál

Příspěvek od sano »

WORLDWIDE LAUNCH! The New Motor Manual from the
Keppe Motor Team
(Keppe Motor 3.0 is equivalent to a 50-Watt induction motor)

The Energy of the Universe – the basis for the technology of the 21st century

The STOP the Destruction of the World Association is pleased to announce the latest invention from the Keppe Motor team: Keppe Motor 3.0.

This comes on the heels of our current Keppe Motor manuals and kits which have been well received worldwide. These previous versions have been very successful in explaining and demonstrating the principles of the Norberto Keppe’s “New Physics” – the book that is transforming technology.

Now we announce our latest innovation. The Keppe Motor 3.0 uses 70-90% less energy than traditional low-power induction motors and is readily adaptable for practical applications.

Our first products, the Keppe Motor Manual 1.1 and the Keppe Motor KIT, introduced the new cutting-edge technology emerging from the New Physics of Norberto Keppe. These products were developed to explain and demonstrate the scientific principles and philosophy behind Keppe’s work.
The Keppe Motor 3.0 is a significant step forward. This is a power producing motor that uses 70 to 90% less energy than today's traditional motor technology. This high efficiency is possible because of Keppe’s disinversion of Physics, and these new principles have allowed the Keppe Motor scientists to design new technology motors that capture the natural scalar energy that exists in space.

Click here to see the Keppe Motor in action:


If you are interested in adapting the Keppe Motor 3.0 for your product or industry, contact us at keppemotor@keppemotor.com, or call 718.285.6992 or CLICK HERE to complete the form.

And make sure you join in the discussion about the Keppe Motor. There’s lots of exciting development occurring around the world. Join the Keppe Motor Forum at http://keppemotorclub.bestforumpro.com/


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

clem

Příspěvek od 1220 »

berky píše:hmmm, napsal jsem to blbě. Spíš se pohybovali s účinností okolo 70%. Ani se k těm 100% nepřiblížili.
Nevím, zda můžu zveřejňovat detaily, ale v podstatě se jednalo o upravený Clemův motor.
ŠKODA, ŽE TO NEVÍŠ, ušetřilo by mi to čas i peníze.
K.


Odpovědět

Zpět na „OPEN SOURCE PROJEKTY“