Elektrický motor s OU efektom, KIT predaj

Úspěšně replikované otevřené projekty...

Moderátor: sano

Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Elektrický motor s OU efektom, KIT predaj

Příspěvek od sano »

V uvedenom youtube videu, je demonštrácia motora s OU efektom. Je to 115%.
Stavebnica je na predaj na stránkach výrobcu. Výrobca podrobil svoj vynález verejnej oponentúre, v ktorej obstál.
Sympatická je snaha prezentovať sa na vedeckých konferenciách pod názvom nová fyzika. Sympatické je propagovanie motora ako jedného z prostriedkov ozdravujúcich Zem.


stránka výrobcu:
http://www.keppemotor.com
kto má bubáčiky navyše môže si kúpiť stavebnicu.
http://www.keppemotor.com/splash.php


Karban

Re: Elektrický motor s OU efektom, KIT predaj

Příspěvek od Karban »

sano píše:V uvedenom youtube videu, je demonštrácia motora s OU efektom. Je to 115%.
Žádných 115%....

8)


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Čo som komu urobil?

Příspěvek od sano »

Čo som komu zrobil, čo ste urobili na magnetoch Karbanovi?
Ten je taký nadržaný, teraz bude chodiť prudiť na OSP. Kto to má po ňom čítať?


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

na magnetech ho utloukly argumentama.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

karban je genius

Příspěvek od martin11 »

Anonymous píše:na magnetech ho utloukly argumentama.
...ne ..utloukl se sám...my jsme mu to jen vysvětlili....teď je řada na vás...
...ale pozor...má v záloze motorek s diodou....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Elektrický motor s OU efektom, KIT predaj

Příspěvek od Akord »

sano píše:V uvedenom youtube videu, je demonštrácia motora s OU efektom. Je to 115%.Stavebnica je na predaj na stránkach výrobcu. Výrobca podrobil svoj vynález verejnej oponentúre, v ktorej obstál.
Neviem o žiadnych argumentoch, pokiaľ niekto vie, budem rád. Žiadne vierohodné argumenty neodzneli. Mali napísat, v ktorom hostinci robili tú oponentúru. Keď som napríklad Kopeckému s jeho motormi napísal, kde presne má chybu v jeho OU motore, tak tomu ani nerozumel. Akáže diskusia s niekým, kto má iba hubu, ale chýbajú mu uši.
sano píše:Čo som komu zrobil, čo ste urobili na magnetoch Karbanovi? Ten je taký nadržaný, teraz bude chodiť prudiť na OSP. Kto to má po ňom čítať?
Karban má pravdu. Ty šíriš neoverené informácie, a namiesto vecných a technických argumentov píšeš o svojich pocitoch. Už aj profi novinári majú svoju etiku. Ty nerozhoduješ o tom, kto je nadržaný.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: Elektrický motor s OU efektom, KIT predaj

Příspěvek od sano »

Ahoj Akord,
ako ti to povedať aby som sa ťa nedotkol.
PESN bez ohľadu na tvoje posudky získava čoraz viac priaznivcov. Najmä vďaka snahe pravdivo informovať o ekologicky čistých /pure/ ale aj FE technológiách. Spôsob overovania výsledkov minimálne dvomi nezávislými expertmi sa im osvedčil. Pomohol oddeliť chybné, pochybné projekty od tých pravdivých.

Ich referencie sa berú ako dôveryhodné. Svedčí o tom aj to, že za posledné asi tri roky, ktoré sledujem ich články ani raz nemuseli priniesť žiadnu opravu svojich tvrdení.
Mojou úlohou nie je skúmať všetky projekty o ktorých sa referuje na PESN, mojou úlohou je referovať o úspešných riešeniach v oblastiach, na ktorých sa pracuje aj na tomto fóre. Snažím sa konštruktívne priniesť informácie pre tých ktorí niečo riešia a prepojiť ich bádanie s fungujúcimi projektami, ktoré sú navyše overené. Snažím sa prepojiť toto fórum s fungujúcimi projektami, ktoré sú rovnako aktuálne ako riešenia na tomto fóre.
Samozrejme aj ja s priateľmi na niečom bádam. Ale keďže sme sa nedopracovali ku konečným výsledkom, tak si ich nechávame zatiaľ pre seba. Ale aktívne pracujeme s literatúrou a pokiaľ sa dá aj konzultujeme naše postupy so zahraničnými riešiteľmi. Na rozdiel od niektorých domácich sa nestretávame s posmechom a znevažovanm, alebo znechucovaním.
Máme zahraničných priateľov, ktorí sa radi rozdelia so svojimi výsledkami a toto očakávajú aj od nás. Funguje nám to.To je z mojej strany všetko. Nič viac a nič menej.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

sano píše:PESN bez ohľadu na tvoje posudky získava čoraz viac priaznivcov. Najmä vďaka snahe pravdivo informovať o ekologicky čistých /pure/ ale aj FE technológiách. Spôsob overovania výsledkov minimálne dvomi nezávislými expertmi sa im osvedčil. Pomohol oddeliť chybné, pochybné projekty od tých pravdivých.
Sano, mne je to pomerne jasné. Scenár do omrzenia ten istý - anonymné nevierohodné merania a posudky. Dnes nie je problém zostaviť účelovo skupinu pseudoexpertov. Veď obsah citovanej stránky je zreteľne na modré oči - najprv zaplať, potom si rozmyslíme, čo ti o tom povieme. No a ak ktosi zaplatí a kúpi, tak získa takú zmluvu, že ho prejde chuť o tom hovoriť. Rovnako to funguje aj v iných sférach neželaného obchodu. Mlčanlivosť ako podmienka predaja. Tým však zákazník dobehne sám seba. Aj preto si nemyslím, že by si dakto z tých priaznivcov a expertov niekedy kúpil wattmeter, a že sa s ním naučil merať, lebo tie dnešné prístroje bývajú aj zložité. Nereagujú pritom na názor používateľa... Nechcem nosiť drevo do hory, ale nemôžeš čakať, že ak mám reagovať zmysluplne a v súlade s pravidlami fóra na mnou nezaložené témy o fungujúcich generátoroch, že zároveň môžem súhlasiť so strojmi, ktoré generátormi nie sú.


Karban

Re: Čo som komu urobil?

Příspěvek od Karban »

sano píše:Čo som komu zrobil, čo ste urobili na magnetoch Karbanovi?
Ten je taký nadržaný, teraz bude chodiť prudiť na OSP. Kto to má po ňom čítať?
Proč píšeš o 115 procentech...?


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kopecký

Příspěvek od jeff »

Akord napsal: Keď som napríklad Kopeckému s jeho motormi napísal, kde presne má chybu v jeho OU motore, tak tomu ani nerozumel.

O jaký typ motoru se jednalo, Kopecký jich popisuje větší počet
Díky!

Jeff


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Jeff: Predevším rezonanční motor a jeho odnože. Teorie je fyzikálne chybná, fyzikální model situace neodpovídá realite, pomíchal tam navzájem 2 konstanty. Pak špatne interpretoval energii indukčnosti - napsal výrok, že vtažením cívky do jádra získá mechanickou práci a tím že zároveň stoupne energie v indukčnosti v dusledku nárustu indukčnosti (co puvodne ve vzduchové cívce byla tato energie malá). Pak zároveň odmítl uvažovat dobu vtažení jádra a proud spolu s výkonem, který tuto dobu teče. Tím odmítl i vlastní energetickou podstatu jevu, jako když si nekdo plete objem s plochou.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re.

Příspěvek od sano »

ďakujem priateľom za slová povzbudenia. Trochu som rozmýšľal ako s tým naložím. Je mi proti srsti útočiť na niekoho, už z princípu. Tak som chvíľu uvažoval aj v čom mi táto situácia môže pomôcť. Neprišiel som ešte na riešenie. Ale nakoľko ma život dosť bil, tak som si povedal, že nikdy, ak to len trochu bude možné nebudem oplácať zlo zlom. A to som musel dosť so sebou bojovať. Ostáva mi len jedno. Pracovať. A to teraz robím. Nebudem si všímať ľudí, ktorí hádžu polená pod nohy. Budem ale pozerať poriadne pod nohy aby som na tých polenách nespadol. A keď spadnem tak opäť a opäť vstanem.
myslím že práca ktorej veríte je najlepšou odpoveďou.


Karban

Re: Re.

Příspěvek od Karban »

sano píše:..Ostáva mi len jedno. Pracovať....
Pracuj.
Třeba ukaž, kdes sebral těch 115 procent...

8)


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

rezonanční motor

Příspěvek od jeff »

Nechci tady Sanovi psát do jeho vlákna věci, které sem nepatří, tak jen krátce.
Rezonanční motory podle pana Kopeckého jsem stavěl před několika roky. Výsledky byly poněkud rozporuplné. Než se mi podařilo sehnat feritová jádra U 80, zkoušel jsem předělat jádra ze dvou VN traf z monitorů, podobně jako Adamsův motor, jenže s dvěma cívkami. Nejhorší bylo ubrousit vždy jeden z nástavců, aby vznikla vzduchová mezera, kterou probíhal disk s magnety. Zapojení střídače funguje si myslím perfektně, rezonanční obvod se choval skutečně podle výpočtů. Problém byl ale v měřicí technice, dodnes jsem si nepořídil teslametr, tak ani nevím, jaký vliv měla rezonance na velikost indukce oproti napájení st. proudem. Další motory fungovaly všechny, jen nevím jakou to vlastně měly účinnost. Nejlíp ale běhal ten první s jádry VN traf, ten dokonce i sám akceleroval. Jo bez měření není vědění a to ještě bez správného měření už vůbec.

Jeff


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Příspěvek od poota »

To jeff: :good: - poota


Odpovědět

Zpět na „OPEN SOURCE PROJEKTY“